پرش به

خوش آمدید به Yazd Linux Users Group
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید.
عضویت در سایت رایگان می باشد!
تصویر

نتایج بررسی بهترین لینوکس به روز رسانی به جدیدترین ابزار

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

sms

sms

Special User

• Administrators
  • 219 ارسال
  • LocationIran

با سلام

بنده بعد از ۳-۴ سال یه بررسی دوباره ای روی انواع توزیع های لینوکس انجام دادم و نسخه های مختلف را نصب و مدتی استفاده کردم نمونه اش netrunner و solydK ,... جالب است بدانید با توجه به مشکل سخت افزاری که داشتم تمامی لینوکس های KDE سریع بعد از یک مدت هنگ می کرد. و مجبور به خاموش سیستم میشدم به طوری که هیچ کلیدی کار نمی کرد. مابقی کمتر  ولی به دلیل سنگینی گرافیک این معظل را داشتم. در عین حال هم اکنون به این نتیجه رسیدم هیچ لینوکسی بهتر از LMDE با محیط گرافیکی Cinammon ,با تغییر repo به شکل زیر و نصب اخرین پکیچ ها به طوری که کرنل لینوکسم اکنون 4.8.15 است و تمامی ابزار  با روشی که خواهم گفت به روز است. تمامی افکت های گرافیکی را ران کردم و جالب است بدانید هنگ کردن ان برعکس سایر توزیع هایی که نصب کرده بودم یک بار در روز اونم وقتی که فیلمی با smplayer یا فلش سنگینی با firefox ران میشود ممکن است هنگ کند.
خاطر نشان می کنم دوستان به دلیل جامعه کاربری دبیان و به قولی Community بودن LMDE در صورتی که دوست دارند از این توزیع استفاده کنند و منابع زیر را در مسیر

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

در LMDE 2 ( به طور کلی از ماه ۶ سال ۲۰۱۵ میلادی نسخه جدیدی ارایه نشده مگر با روش زیر کار کنید.) تغییر دهند. (منابع ایرانی با سرعت بالا)

برای مشاهده این بخش لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو نیستید از این قسمت عضو سایت شوید

جالب است بدانید jessie-backports یکی از قابلیت های به روز بودن سیستم عامل است. و هنگامی که دستورات update را به کار می برید یا میخواهید نرم افزاری را نصب کنید بهتر است در صورت وجود نرم افزار قبلی رو پاک کنید و با دستور زیر نرم افزار با ورژن جدید را نصب کنید.

برای مثال نصب libreoffice 5

و لازم نیست این مطلب را یادآوری کنم که دوستان بهتر است دستورات زیر را قبل از هر کاری که با منابع می خواهند برای اولین بار انجام دهند. استفاده کنند.

در اجرای نصب یه ارور می خورید که باید با دستور زیر رفع کنید

سپس در هر جایی پیغامی یا کاری خواست انجام دهد جواب شما می بایست Y باشد.
و در نهایت دستور apt-get dist-upgrade را بزنید تا کرنل شما هم بروز شود. و سپس دستور reboot تا با کرنل جدید بالا بیاید.
در نهایت این مطلب هم ذکر کنم خالی از لطف نیست که یک بار هم دستورات بالا را با دستور

نیز انجام دهید.
موفق باشید.

• mutex_ و sms این پست را پسندیده است

sms

sms

Special User

• Administrators
  • 219 ارسال
  • LocationIran

بهترین میرور ها برای مینت کارها و دبیان کارها

deb

betsy main upstream import romeo

deb

jessie main contrib non-free
deb

jessie-updates main contrib non-free
deb

jessie/updates main contrib non-free

deb

jessie main non-free

deb

betsy main
deb

jessie-backports main contrib non-free

• mutex_ این پست را پسندیده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی