پرش به

خوش آمدید به Yazd Linux Users Group
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید.
عضویت در سایت رایگان می باشد!
تصویر

حساب بانکی یزدلاگ و آمادگی پذیرش کمک‌ها


بدون پاسخ

#1
mjdtjm

mjdtjm

    عضو ارشد

  • Administrators
  • 34 ارسال

با سلام
به اطلاع همه اعضای گرامی و علاقمندان می‌رساند حساب مربوط به YazdLUG در نزد بانک اقتصاد نوین به صورت سه‌امضاء و به شرح ذیل افتتاح شده است:
سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت مشترک سه‌نفره به نام «تجملیان - میرخلیلی - اقبالی» با شماره:
3701-800-5815546-1
شناسه شبا (IBAN):
IR46-0550-3701-8000-5815-5460-01

 

همچنین کارتابل الکترونیکی آن نیز فعال شده است که به طور مشترک توسط تیم سه‌نفره امور مالی لاگ (افراد فوق‌الذکر) مدیریت و بر هزینه‌کرد از آن نظارت می‌شود.

به میمنت نام دوازده امام همام (علیهم‌السلام) مبلغ یکصد و بیست هزار تومان توسط آقایان میرخلیلی، اقبالی و اینجانب به عنوان مبلغ افتتاحیه به حساب مذکور واریز شده است.
از این به بعد همه اعضای گروه و دیگر افراد حقیقی و حقوقی علاقمند به توسعه فعالیت‌های YazdLUG می‌توانند هدایا و بخشش‌های (Donations) خود را به حساب فوق‌الذکر واریز نمایند.

از همه دوستان خواهشمندم هرکس به سهم خود نفوذ، تلاش و همتش را به کار ببرد تا بتواند منابع مالی مناسبی را به لاگ جذب نماید. فراموش نکنیم که اولاً دست یکی صدا ندارد؛ و ثانیاً قطره قطره جمع شود وانگهی دریا شود.
بدیهی است که هرچه توان مالی YazdLUG بیشتر و بیشتر شود، امکان آنکه فعالیت‌های علمی، فرهنگی، آموزشی و ترویجی لاگ توسعه کمی و کیفی بیشتری یابند، افزون خواهد شد.

اینجانب نیز ان‌شاءالله به طور منظم گزارش عملکرد مالی لاگ را به گروه ارائه خواهم داد.

 


  • mirkhalili, mjeghbaly و P30Hacker این پست را پسندیده استارسال پاسخ  


0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی